Жатки на будь-яку потребу від АГРОТЕХСПЕКТР
 

HOME | ABOUT US | CONTACT
UkrainianRussianEnglish

Home >> Жатки на будь-яку потребу від АГРОТЕХСПЕКТР

There are no translations available.

Жатки на будь-яку потребу від АГРОТЕХСПЕКТР


Всі ми бажаємо працювати з професіоналами. Компанія АГРОТЕХСПЕКТР пропонує професійний підхід до вирішення завдань пов’язаних із збиранням врожаю різних культур, будь то ріпак, соя, соняшник чи кукурудза. При цьому ми надаємо можливість вибрати “з одних рук” фірму виробника Вашої майбутньої жатки з оптимальними технічними параметрами та діапазоном цін під Ваші можливості.

Отже в нас Ви можете придбати жатки наступних виробників:

- італійська компанія, що займається виробництвом жаток для збирання кукурудзи та соняшнику. Жатки даного бренду популярні у вітчизняних сільгоспвиробників.
- італійська компанія, яка виробляє жатки для збирання кукурудзи. Отримує позитивне схвалення в більшості сільгоспвиробників по надійності та якості зрізу.
- італійська компанія, яка виробляє жатки для збирання кукурудзи, соняшнику, сої та ріпаку. Компанія не є піонером на ринку України, але при цьому вже встигла отримати хороші відгуки. Відмінне поєднання ціни та якості.
- Німецька компанія, яка не потребує додаткової реклами. Робота кукурузних жаток даного виробника відмінна незалежно від умов збирання. Цінова політика дещо завищена, але і вона знаходить свого прихильника.
- Німецька компанія, що спеціалізується на виробництві високотехнічних жаток суцільного зрізу для збирання кукурудзи, соняшнику, сорго, ріпаку, кормових трав на силос.

Вище перераховані жатки можуть агрегатуватися з будь-якими комбайнами, ширина міжряддя може варіювати від 45 до 90 см.

В нас Ви можете придбати як жатки так і запчастини. Більш детальну технічну інформацію знайдете у відділі “ТЕХНІКА” на сайті.

Звертайтеся до спеціалістів АГРОТЕХСПЕКТР за консультацією, Ви будете задоволені нашими можливостями.

26.04.2017

 Agrotechspektr at InterAgro fair: recognized and acknowledged
06.02.2017


One more step forward

29.11.2016


AGRO 2016 Show
22.09.2016

Курсы валют Курсы валют Курсы валют

Біогазові установки ТОВ Енерго-Плюс